PS Audit s.r.o.

Auditorská, daňová a advokátní kancelář

ÚVOD
CZ EN DE
Print Friendly, PDF & Email

Ceník

Ceny auditních a poradenských služeb

Při poskytování auditních a poradenských služeb využíváme vysoce efektivních metod a výpočetních postupů, které používají poradenské společnosti „Velké čtyřky“. Díky tomu našim klientům šetříme čas a náklady. Pro individuální kalkulaci nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@psaudit.cz.

Ceny účetních služeb

Každé řešení pro naše klienty vyžaduje individuální přístup. Na základě vzájemné diskuse nalézáme společně nejvhodnější řešení splňující požadavky našich klientů. Cena je odvozena od komplexnosti a náročnosti daného řešení.

Ceny právních služeb

Odměna za právní služby je sjednána vždy individuálně podle složitosti, časové náročnosti řešeného problému, a to na základě smlouvy o poskytování právních služeb uzavřené písemně nebo ústně, v souladu se zákonem č. 85/1996 Sb., o advokacii, ve znění pozdějších předpisů.

Klientům, kteří mají zájem o dlouhodobé poskytování daňových, účetních či právních služeb nabízíme uzavření smlouvy o poskytování opakujících se služeb a to v delším časovém úseku – kalendářní měsíc, kalendářní pololetí či kalendářní rok.